ניקוי רעלים מהגוף– חשבתם על זה פעם?

ניקוי רעלים מהגוף– מה זה?

על פי שיטת הרפואה הטבעית ניקוי רעלים מהגוף היא הדרך הבריאה וטבעית בה הגוף מפריש את הרעלים שהצטברו בו באופן טבעי. יחד עם זאת, כיום, באימוץ אורח חיים ותזונה מערביים רעלים רבים יותר מצטברים בגופנו, רעלים שעלולים לגרום לגוף לעומס רעלים ומשכך למחלה כאשר המחלה גורמת לתהליך שלניקוי רעלים מהגוף באופן מתוגבר.

איך בכלל מצטברים רעלים בגוף?

אז איך מצטברים רעלים בגוף? כאמור, כיום, באורח החיים המערבי כמות אדירה של רעליםמזיקים נכנסים לגוףכמעט בלי שנרגיש: בתזונה מעובדת ומתועשת, בזיהום האוויר בו אנו חיים, בנשימת פיח המכוניות והעשן, על ידי שימוש במוצרים כימים מתעשיות שונות, שימוש בחומרי ניקוי מתועשים, שימוש במוצרי קוסמטיקה עם רכיבים כימיקלים ועוד.

 

באופן שגרתי כמעט ללא מאמץ מודע של האדם, הגוףשלנו עובד סביב השעון על ניקוי רעלים מהגוף ומוציא את הפסולת והרעלים שהצטברו בגופנו באמצעים הטבעיים שאנו מכירים כמו: שתן, צואה, זיעה, נשימה ודרך העור.

 

אבל במקרים בהם הרעלים הם רבים ועודפים וגוברים על היכולת התקינה של הגוף לבצע ניקוי רעלים מהגוף בעצמו, כאשר אורח החיים המערבי מעמיס רעלים, אזי לתהליך ניקוי רעלים מהגוף הטבעי והבריא מתווסף גם תהליך המחלה.

 

על פי הרפואה הטבעית, המחלות הן דרך נוספת של הגוף לנקות את עצמו בתהליך ניקוי רעלים מהגוף. כך, דרך נוספת לנקות את הגוף מהרעלים ברפואה הטבעית היא פשוט לא לדכא את מנגנון המחלה על מנת שהמחלה תאפשר לגוף לנקות את עצמו מהרעלים.

 

כמובן שככל שכמות הרעלים בגוף תהיה רבה ומשמעותית יותר, הסימפטומים של המחלה יהיו משמעותיים הרבה יותר ועלולים לכלול תסמינים כמו: כאבי ראש, עייפות, חולשה, דלקות, כאבים באזורים שונים בגוף וכדומה.

ניקוי רעלים מהגוף

 

כיצד שומרים על גוף נקי מרעלים בתהליך ניקוי רעלים מהגוף?

על פי דרך הרפואה הטבעית, על מנת לגרום לתהליך ניקוי רעלים מהגוף, טבעי ובריא בגופנו, נעשה זאת בשמירה על גוף נקי מרעלים.בראש ובראשונה נאמץ אורח חיים בריא הכולל תזונה מנקה ומבריאה ובמקביל נעודד ונפעל בפעילות גופנית מבוקרת על פי שיטת הרפואה הטבעית על מנת שהגוף יבריא את עצמו וינקה את עצמו בצורה מוגברת על ידי פליטת החומרים הרעילים.

בנוסף לכל, תכלול השיטה הטבעית החיים הבריא יכלול מנוחה מספקת, שלוות הנפש והפגת מתחים.

מעוניינים לשמוע עוד עלניקוי רעלים מהגוף? דברו אתנו

 

מה עוד אפשר לעשות ?

טיפול במים

טיפול במים הוא דרך ראשונה וקלה לביצוע שכן היא מאפשרת לגוף לחזור ולחוש את המקום שבו היה מוגן ובעזרת מדריך מנוסה יעביר אשר יעביר אליכם ידע ישכול לחולל פלאים שיכול להיותת לא רק כטיפול משלים לניקוי רעלים מהגוף אלא להחזיר את האיזון הראשוני וכך לעצור את הצטברות הרעלים.

התקשר עכשיו